Prodej > El. invalidní vozíky a skútry > Permobil C300 - Elektrický vozík

Permobil C300 - Elektrický vozík

Popis:

Elektrický vozík od renomovaného Švédského výrobce, firmy Permobil, určený jak pro pohyb v interiéru, tak jízdu v exteriéru. Koncepce tohoto vozíku který má velká kola vpředu je ideální především pro pohyb v místosti, kde oceníte velmi snadnou manévrovatelnost a intuitivní a přesné řízení. Vozík je díky své celkové maximální šířce pouhých 61 cm a možnosti zcela přiklopit stupačky velmi kompaktní a umožňuje tak pohodlnou jízdu i v malém prostoru bytu nebo při transportu ve výtahu. V exteriéru pak uživatel ocení především unikátně řešené výkyvné uložení zadních poloos.
Díky tomuto uložení lze snadněji překonávat terénní překážky při zachování velmi dobré stability vozíku. Při jízdě po nezpevněných cestách též oceníte značnou průchodnost vozíku terénem, danou zvýšenou světlostí podvozku. Elektrické vozíky s velkými koly vpředu nejsou v České republice příliš rozšířené, a to především proto, že tato koncepce byla obvyklá především u vozíků vyšší cenové úrovně, kterých zde zatím není v provozu mnoho. Tato koncepce však poskytuje vyšší jízdní komfort i snadnější ovládání.

Vozík je určen pro uživatele až do váhy 130 kg. Rychlost jízdy je nastavitelná v rozsahu 0 až 8 km/hod. V běžném terénu má vozík dojezd cca 35 km na jedno nabití. Při plném zatížení má stoupavost 12 %. V transportní poloze má vozík maximální výšku pouze 75 cm, což umožňuje bez demontáže jeho snadnou přepravu v osobním automobilu kombi. Vozík má i při plné rychlosti jízdy velmi tichý chod.

Rozměry:
Délka celková: 118cm
Délka při sklopených podnožkách: 90cm
Šířka celková: 61cm
Šíře sedu: 46cm
Váha vozíku: 100Kg

Jedná se o Repasovaný produkt.
Cena nového vozíku přesahuje 130 000Kč

Baterie:
Naše skůtry jsou vybaveny novými olověnými akumulátory standardního typu. Tyto námi standardně dodávané baterie jsou schopny jednorázově ujet velkou vzdálenost deklarovanou na webových stránkách. Pokud by však byly vystavey této zátěži cyklicky, došlo by k jejich zničení. Většině zákazníků tyto baterie naprosto dostačují. Pokud však plánujete využívat stroj k překonávání velkých vzdálenosti pravidelně, doporučujeme připlatit baterie trakční. V případě zájmu Vám trakční baterie rádi naceníme.

Záruka:
Na repasované produkty poskytujeme záruku 6měsíců. repasovaný stroj je kompletně nachystán, připraven a zaservisován do plně funkčního technického stavu. Moho se na něm vyskytovat drobné oděrky a může vykazovat známky používáníí. Stroje které prodáváme jako repadované stojí nové vždy alespoň čtyřnásobek současné ceny. Záruční i pozáruční servis probíhá v servisních prostorech sidla společnosti v Ostravě. Je třeba tedy počítat s dopravou do tohoto místa.


(id:1114)
32 990,-
cena bez DPH 28 686,96
dostupnost: 1 měsíc

TOPlist