Prodej > El. invalidní vozíky a skútry > Ottobock B500S - elektrický vozík

Ottobock B500S - elektrický vozík

Elektrický invalidní vozík od světoznámého německého výrobce Otto Bock vyniká zejména svou speciální konstrukcí, která uživateli zprostředkovává lepší ovladatelnost a manipulaci v terénu. OttoBock b500s je vhodný pro pohyb v exteriéru i interiéru. Je vybaven vším, co budete potřebovat na cestách, včetně joysticku, díky kterému pro vás bude ovládání hračkou. Vozík je díky své konstrukci schopen překonat i překážky vysoké až pět centimetrů. S elektrickým invalidním vozíkem Otto Bock už Vám nic nebude stát v cestě za vaším dobrodružstvím.

Vozík má v základní výbavě baterie s kapacitou 50 Ah, můžete si však objednat i variantu se speciálními trakčními bateriemi (74 Ah), které mají výrazně vyšší životnost a prodlužují maximální dojezd vozíku. Cena trakčních akumulátorů činí 4 000 kč.

Max. rychlost 6 km/h / akumulátor 2 x 12 V (50 Ah) / max. stoupání 15% / max. výška překážky 5 cm / nosnost 140 kg / délka 108 cm / šíře 64 cm / výška 55 cm / průměr kol 9" a 14" / max. dojezd 20 km (za ideálních podmínek) / hmotnost 100 kg

Výhody:

Speciální konstrukce uzpůsobená pro lepší ovladatelnost v terénu.
Možnost sklopení zádové opěrky pro snadnější transport.

Repasovaný produkt vždy obsahuje nové baterie, více informací naleznete v záložce Poradna.

Obrázky jsou pouze orientační a nemusí v detailech odpovídat skutečnosti.


(id:1999)
24 990,-
cena bez DPH 20 652,89
dostupnost: skladem

TOPlist