Prodej > Matrace > Matrace antidekubitní klinik - Béžová

Matrace antidekubitní klinik - Béžová

Váš pohodlný spánek je pro nás důležitý, proto jsou všechny naše matrace klinicky testovány, aby Vám zpříjemnily dobu strávenou v posteli. Jádro matrace tvoří vrstva antialergické pěny a tvarovaná vrstva Visco pěny, která předchází vzniku dekubitů. Antidekubitní matrace vyniká svými antibakteriálními vlastnostmi a speciálním paropropustným potahem. Potah zajišťuje nepropustnost, ale zároveň i mikrocirkulaci vzduchu. Díky postrannímu zipu je manipulace s ním velice snadná. Samotný potah můžete dezinfikovat i prát až na 95°C. Je navržená pro pacienty se středním stupněm rizika vzniku dekubitů dle Norton 23-19. Je vyrobeno ze studené HR pěny, která tvorí nosnou část matrace a termoaktivní VISCO peny na lehací ploše. Tato VISCO pěna má výraznéantidekubitní vlastnosti. Ložná plocha je zónovaná nopkováním pro ješte lepší provzdušnění matrace a lehkou masáž těla.

Třída rizika vzniku proleženin: Matrace navržena pro střední stupeň rizika vzniku dekubitů třída (III. - IV.), Norton 23-19.

Zónování a povrch: Matrace je zónovaná do 7 anatomických zón. Povrch s nopkovou úpravou.

Trvalé zatížení do 160 kg / obal je omyvatelný, snímatelný, dezinfikovatelný, pratelný (95° C) / rozměry 200 x 90 x 16 cm (délka x šířka x výška) / hmotnost 10 kg


(id:1292003187582076)
4 990,-
cena bez DPH 4 339,13
dostupnost: skladem

TOPlist