Recenze našich zákazníků...

Nominace na firmu roku

"Společnost Invira pomáhá zpřístupnit zdravotnické pomůcky (polohovací postele, invalidní vozíky, stolky, chodítka) běžné veřejnosti a těm, kteří je potřebují. Kromě prodeje poskytují také pronájem, kterým v počátku podnikání začali. Pomůcky sami dovezou, smontují a naučí s nimi klienty zacházet. Mají i showroom, kde je možné si vše vyzkoušet. Použité zdravotnické potřeby i vykupují, sami opraví a nabízí za sníženou cenu těm, kteří si plnou cenu nemohou dovolit."

Paní Renata Fulínová.

Emaily

Dobrý den, chceme poděkovat za rychlé vyřízení dodávky schodolezu. Včera byl nám doručen  a hned jsme jej vyzkoušeli. Jsme s ním velmi spokojeni. Švagrová se po dvou letech, kdy pobývala jen v bytě, dostala opět ven. Přejeme vše dobré ve vašem osobním životě i celému podnikovému kolektivu radost ze záslužné  práce. 
 
Paní Jana z Podkrkonoší.  
 
 
Zdravím, po dobrých zkušenostech z minulých realizací našich objednávek, opět chceme lůžka objednat u vás.
 
Paní Vítězslava z Orlové
 
 
Zdravím, novou postel mám již v provozu, chci jen poděkovat za velmi solidní a spolehlivé jednání, že vše proběhlo bez problémů a tak, jak bylo domluveno. I pan, který mi postel montoval je na tuto práci velmi šikovný.
 
Paní Věra 
 
 
Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za včasné vyřízení objednávky, doručení a instalaci polohovací postele. Vyřiďte prosím poděkování i panu Ing. Pokornému.
 
Pan Jiří z Loštic
 
 
Dobrý den, děkuji za vstřícnost a bezvadné služby poskytnuté Vaší společností.
 
Pan Miloš z Prahy
 
 
Dobrý den, chtěl bych vám všem moc poděkovat za příkladné vyřízení mé objednávky, včetně bleskové změny v obj. v tentýž den na mojí žádost. Velmi oceňuji profesionalitu, rychlost, komunikaci a skvělý servis až do bytu včetně montáže a předvedení. Pracovníci byly velmi precizní, ochotní a na minutu přesní! Ještě jednou moc děkuji.
 
Pan  Marian z Prahy 
 
 
Jsem také rád,  že ještě stále existují firmy jako je ta Vaše, sděluji Vašemu vedení pochvalu. I Vám samozdřejmě za korektní a fér jednání.
 
 Ivan z Prahy
 
 
Děkuji Vám Všem za vyřízení mojí objednávky. Postýlka je jako nová a perfektně funguje. Pan technik opět předvedl koncert pro dvě ruce a podle příjezdu by daly seřizovat hodinky. Rychlost Vaší dodávky od objednání po dodání je také naprosto bezkonkurenční. Moc Vám Všem opravdu od srdce děkuji a přeji Vám spoustu vděčných a spokojených zákazníků. Jste skvělý tým a já Vám držím palce.....
 
Pan Vladimír z Benátek nad Jizerou
 
 
Dobrý den, děkuji za reakci, už jsem domluvena s panem řidičem. Jste úžasní, tak rychle jsem to nečekala ani ve snu. Vřelý dík
 
Paní Katka z Prahy 
 
 
Ráda bych touto cestou poděkovala vašim pracovníkům za vstřícnost, ochotu,  příjemné jednání  a rychlost se kterou byla moje objednávka vyřízena. 
Paní Darina 
 
 
Dobrý den, zásilka dorazila k naší naprosté spokojenosti. Ještě jednou děkuji za rychlé a kvalitní vyřízení objednávky.
S pozdravem 
 
Pan  Luděk
 
 
Dobrý den, chtěl bych ještě jednou poděkovat za vstřícnost a rychlost při řešení mé reklamace. Prosím, vyřiďte také poděkování servisním technikům.
 
Pan Milan
 
 
Dobry den. Touto cestou bych chtěla velice podekovat panu Krutskému i Vaší společnosti, za velice ochotny a vřelý přístup, při řešení problému s antidekubitní matrací. Velice si vážím toho, že k osudu těžce nemocných lidí, odkázaných jen na pomoc nejbližších, není Vaše společnost lhostejná. Pan Krutský dle mého názoru je člověk na svém místě a svoji práci odvádí velice dobře, až nadstandartně. Přeji Vám hodně spokojených zákazníku, já tedy rozhodně jsem. S pozdravem
 
Paní Lucie z Kynšperku nad Ohří
 
 
Dobrý den, právě jsem dostala feedback od klientky Yvon a jejího doprovodu, pro níž jsem u Vás měla vypůjčený zvedák během jejího pobytu v Ostravě u příložitosti mistrovství v krasobruslení. Klientka byla se všemi službami moc spokojena, tlumočím tedy pochvalu tímto i Vám a všem Vašim spolupracovníkům, kteří se na této akci podíleli.
I já děkuji mnohokrát za spolupráci, přeji všechno dobré a snad někdy v budoucnosti při podobné poptávce Srdečně zdraví
 
Paní Šarka z Prahy
 
 
Dobrý den, děkuji za zprávu a fakturu. Zároveň bych chtěla také poděkovat za vstřícné, rychlé  a nekoplikované  jednání s Vami. Moc si toho cením, nebývá samozřejmostí takovýto přístup k zakázníkům. Ještě jednou moc děkuji. 
Přeji krásný zbytek dne. 
 
Paní Věra z Ostravy 
 
 
Dobrý den, velmi Vám děkuji za rychlé vyřízení a velmi milou komunikaci. Objednávku mám doma, pan řidič vše velmi rychle složil a vysvětlil. S pozdravem a přáním poklidného dne
 
Pan Veronika,  Sezamice
 
 
 
 
 
 
TOPlist