Prodej > Repasované el.polohovací postele > TOP BALÍČEK - ELEKTRICKÉ LŮŽKO BURMEIER DALI IV + MATRACE A DOPRAVA ZDARMA

TOP BALÍČEK - ELEKTRICKÉ LŮŽKO BURMEIER DALI IV + MATRACE A DOPRAVA ZDARMA

Nově jsme pro Vás připravili prodejní akci kdy Vám nabízíme v ceně lůžka také kvalitní matraci a expresní dopravu zcela zdarma.

V ceně je zahrnuto:

1. Nové plně vybavené lůžko s revolučním bezdrátovým ovladačem a odnimatelnou hrazdou.

2. Matrace 10x90x200cm s antialergickým pratelným snímatelným potahem a oboustranným jádrem z kvalitní PUR pěny. Konstrukce matrace umožňuje dobré použití na polohovacích postelích.

3. Expresní doprava zdarma kurýrem společnosti PPL s dodáním po první dveře. Doručení do 24 hodin je možné při objednávce do 12:00, pokud se společnosti PPL nevyskytnou technické potíže. Pak se může dodání drobně opozdit. Doprava je bez montáže. Dopravu lze změnit na dopravu naší firmou včetně montáže s doplatkem dle ceníku dopravy.


Podrobný popis lůžka:

Generačně nové čtyřfunkční lůžko pro domácí péči s dvouletou zárukou od německé společnosti Burmeier GmbH. Je nutno zmínit německou kvalitu zpracování bez kompromisů. 24V napájení coby nejbezpečnější varianta napájení je samozřejmostí, novinkou je pak bezdrátové ovládání lůžka pomocí bluetooth ovladače nebo mobilní aplikace v mobilu. Už vám nebude zavazet ani překážet kabel kde nemá. Bočnice lůžka jsou vyrobeny ze dřeva a potaženy laminovací folií v dekoru bukového dřeva. Na čelech lůžka jsou pak desky se stejnou laminací. Bočnice mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup nebo zajištěny ve vrchní poloze. Lůžko nabízí elektrický zdvih opory beder, nohou a výšky ložné plochy. Ložná plocha pak lze navíc naklonit do individuálního náklonu tzv. antitrendelenburg polohy. Dále postel obsahuje hrazdu s hrazdičkou, bočnice, dřevěný lamelový rošt a kolečka pro přesun.

Zdvih beder 0 až 72° / zdvih nohou 0 až 22° / zdvih ložné plochy 40 až 85 cm / rozměr 212 x 101 cm / ložná plocha 200 x 90 cm / nosnost 165 kg / hmotnost 93 kg

Výhody lůžka:

Dvouletá záruka.

Bezdrátové ovládání lůžka.

24V bezpečné napájení lůžka.

Díky funkci antitrendelenburg lze z lůžka vyrobit několika stisky ovladače pohodlné kardiologické křeslo.


(id:1241)
19 999,-
cena bez DPH 17 390,43
dostupnost: skladem

TOPlist